Varbase Media (9.0.42) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: True
el: Αληθής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Search keywords
el: Αναζήτηση λέξεις κλειδιών

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Upload
el: Αποστολή

en: Upload image
el: Αποστολή εικόνας

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Media
el: Μέσα

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Desc
el: Φθί

en: Table
el: Πίνακας

en: Provider
el: Πάροχος

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Browser
el: Περιηγητής

en: author
el: συγγραφέας

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Newest first
el: Τα νεότερα πρώτα

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: Maximum height
el: Μέγιστο ύψος

en: Maximum width
el: Μέγιστο πλάτος

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: The directory %directory is not writable.
el: Ο κατάλογος %directory δεν είναι εγγράψιμος.

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Asc
el: Αύξ
