Varbase Media (9.0.42) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Language
ta: மொழி

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory என்ற அடைவு காணப்படவில்லை.

en: The directory %directory is not writable.
ta: %directory என்ற அடைவு எழுதப்படமுடியாது.
