Varbase Media (9.1.10) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Items
sl: Notice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Browser
sl: Brskalnik

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
