Varbase Media (9.1.14) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Table
bs: Tabela

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.
