Varbase Media (9.1.14) - en to gl translation catalogue (65 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: True
gl: Verdadeiro

en: Default
gl: Predeterminado

en: Updated
gl: Actualizado

en: Search keywords
gl: Procurar palabras clave

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Upload
gl: Subir

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Gallery
gl: Galería

en: Items
gl: Elementos

en: Authored by
gl: Creado por

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Table
gl: Táboa

en: Provider
gl: Proveedor

en: Original
gl: Orixinal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Token
gl: Símbolos

en: Browser
gl: Navegador

en: author
gl: autor

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Grid
gl: Grella

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: The directory %directory does not exist.
gl: O directorio %directory non existe.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: Embed
gl: Incrustar

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Image Browser
gl: Explorador de imaxes

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: - All -
gl: - Todo -

en: The directory %directory is not writable.
gl: Non se pode escribir no cartafol %directory.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Full content
gl: Contido completo
