Varbase Media (9.1.14) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: File
sk: Súbor

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Upload
sk: Nahrať

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Gallery
sk: Galéria

en: Items
sk: Položky

en: Authored by
sk: Autor

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Table
sk: Tabuľka

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Original
sk: Originál

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: author
sk: autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Grid
sk: Mriežka

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The directory %directory is not writable.
sk: Do priečinka %directory sa nedá zapisovať.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Full content
sk: Celý obsah

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média

en: The user ID of the author.
sk: Používateľské meno autora.
