Varbase Media (9.1.15) - en to ht translation catalogue (24 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: - All -
ht: - Tout -

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Asc
ht: Mont
