Varbase Media (9.1.16) - en to bo translation catalogue (58 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Newest first
bo: གསར་ཤོས་སྔོན་དུ་བཞག་པ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: The directory %directory is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་ལ་འབྲི་མི་ཐུབ།

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
