Varbase Media (9.1.16) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Search keywords
lv: Meklējamie atslēgvārdi

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Gallery
lv: Galerija

en: Items
lv: Vienumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Widget
lv: Logrīks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Original
lv: Oriģināls

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Token
lv: Marķieris

en: Browser
lv: Pārlūks

en: author
lv: autors

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Grid
lv: Režģis

en: Editor
lv: Redaktors

en: Audio file
lv: Audio fails

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Video file
lv: Video fails

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: - All -
lv: - Visi -

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Instagram posts.
lv: Instagram ieraksti.
