Varbase Media (9.1.16) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Language
mg: Teny

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana

en: Full content
mg: Anatiny feno
