Varbase Media (9.1.16) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Items
sq: Elementët

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Table
sq: Tabela

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: The directory %directory is not writable.
sq: Directory %directory nuk është e shkruajtshme.
