Varbase Media (9.1.18) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Audio
bg: Музика

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Upload
bg: Трансфер

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Items
bg: Новини

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица

en: Original
bg: Оригинал

en: Authored on
bg: Написано на

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: The directory %directory is not writable.
bg: Директорията %directory е без права за запис.

en: Full content
bg: Пълно съдържание
