Varbase Media (9.1.18) - en to hu translation catalogue (107 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: True
hu: Igaz

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Updated
hu: Frissítve

en: Search keywords
hu: Keresett kulcsszavak

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Gallery
hu: Galéria

en: Items
hu: Tételek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Desc
hu: Csökk

en: Table
hu: Táblázat

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Original
hu: Eredeti

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Token
hu: Vezérjel

en: Browser
hu: Böngésző

en: author
hu: szerző

en: Video
hu: Videó

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Grid
hu: Rács

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Newest first
hu: Legújabb elöl

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Tweet
hu: Csirip

en: Video file
hu: Videófájl

en: Sort options
hu: Rendezési lehetőségek

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The directory %directory is not writable.
hu: %directory könyvtár nem írható.

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Library
hu: Könyvtár

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: No media available.
hu: Nincs elérhető média.

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Select media
hu: Média kiválasztása

en: Media Image
hu: Kép média

en: Slick carousel
hu: Slick Carousel

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
hu: A könyvtár létrehozására tett kísérletek nem vezettek sikerre, feltehetően jogosultságproblémák miatt. A telepítés folytatása érdekében a könyvtárat létre kell hozni, a jogosultságokat pedig megfelelően be kell állítani, vagy gondoskodni kell arról, hogy a telepítő létre tudja hozni a könyvtárat automatikusan. További tudnivaló az INSTALL.txt-ben és az (angol nyelvű) <a href=":handbook_url">online kézikönyvben</a> található.

en: Delete media
hu: Média törlése

en: Media name
hu: Média neve

en: Entity Browser
hu: Entity browser

en: Save media
hu: Média mentése

en: Publish media
hu: Média közzététele

en: Unpublish media
hu: Média elrejtése

en: Find and manage media.
hu: Média keresés és kezelés.

en: The user ID of the author.
hu: A szerző felhasználói azonosítója.

en: The thumbnail of the media item.
hu: A médiaelem előnézete.

en: The time the media item was created.
hu: A médiaelem létrejöttének ideje.

en: The time the media item was last edited.
hu: A médiaelem utolsó módosításának ideje.

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Name (A-Z)
hu: Név (A-Z)

en: Name (Z-A)
hu: Név (Z-A)

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

en: Edit {{ name }}
hu: {{ name }} szerkesztése

en: Widget (table)
hu: Felületi elem (táblázat)

en: Delete {{ name }}
hu: {{ name }} törlése
