Varbase Media (9.1.18) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
