Varbase Media (9.1.9) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Upload
eu: Igo

en: Upload image
eu: Irudia kargatu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Original
eu: Originala

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: author
eu: egilea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Grid
eu: Sareta

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: The directory %directory is not writable.
eu: %directory direktorioan ezin da idatzi.

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Asc
eu: Goraka
