Varbase Media (9.1.9) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Table
my: ဇယား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: author
my: စာရေးသူ

en: Newest first
my: အသစ်များကို အရင်ဆုံး

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
