Varbase Reports (10.0.5) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Created
ru: Создано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Created date
ru: Дата создания

en: Authored on
ru: Создан в

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Created date (from)
ru: Дата создания (от)

en: Created date (to)
ru: Дата создания (до)
