Varbase Reports (10.0.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
