Varbase Reports (10.0.6) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Created
gl: Creado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Authored on
gl: Creado en

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
