Varbase Reports (10.0.6) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Created
hi: निर्मित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
