Varbase Reports (10.0.6) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Created
id: Dibuat

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Select any filter and click on Apply to see results
id: Pilih filter dan klik Apply untuk melihat hasilnya

en: Asc
id: Urutan turun
