Varbase Reports (10.0.8) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Created
ca: Creat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
