Varbase Reports (10.0.8) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Reset
et: Tühista

en: Created
et: Loodud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
