Varbase Reports (10.0.8) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
