Varbase Reports (10.0.8) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Reset
ms: Set semula

en: Created
ms: Diciptakan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
