Varbase Reports (8.x-6.0-beta4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
