Varbase SEO (10.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Count
sq: Numri
