Varbase SEO (10.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Count
bo: གྲངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
