Varbase SEO (10.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Path
eo: Vojo

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
