Varbase SEO (10.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Front page
nn: Framside

en: - All -
nn: - Alle -
