Varbase SEO (10.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Language
et: Keel

en: Reset
et: Tühista

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Path
et: Tee

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Count
et: Arv

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Front page
et: Avaleht

en: Global
et: Globaalne

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
