Varbase SEO (10.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Front page
mn: Толгой хуудас
