Varbase SEO (10.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Content
mn: Утка

en: Language
mn: Дыл

en: User
mn: Ажыглакчы

en: Page
mn: Арын

en: Filter
mn: Шүүрээри

en: Front page
mn: Кол арын
