Varbase SEO (10.1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Language
fr: Langue

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Taxonomy term
fr: Terme de taxonomie

en: Path
fr: Chemin

en: User
fr: Utilisateur

en: Filter
fr: Filtrer

en: Count
fr: Décompte

en: Sort by
fr: Trier par

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Resolved
fr: Résolu

en: Last accessed
fr: Dernier accès

en: Fix 404 pages
fr: Réparer les pages 404

en: Master
fr: Principal

en: 404 page not found
fr: Page 404 non trouvée

en: 403 access denied
fr: page 403 accès refusé

en: There are no 404 errors to fix.
fr: Il n'y a aucune erreur 404 à corriger.

en: Lists 404 error paths with no redirect assigned yet.
fr: Liste les chemins d'erreur 404 sans aucune redirection assignée pour le moment.

en: Daily count
fr: Décompte quotidien
