Varbase SEO (10.1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Path
ja: パス

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Filter
ja: フィルター

en: Count
ja: カウント

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Front page
ja: フロントページ

en: Global
ja: グローバル

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: 404 page not found
ja: 404 ページが見つかりません

en: 403 access denied
ja: 403 アクセス拒否
