Varbase SEO (10.1.0-rc1) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Language
ms: Bahasa

en: Reset
ms: Set semula

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Path
ms: Laluan

en: User
ms: Pengguna

en: Page
ms: Halaman

en: Filter
ms: Tapis

en: Count
ms: Bilangan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Front page
ms: Laman utama

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
