Varbase SEO (10.1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Language
ur: زبان

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Taxonomy term
ur: ٹیکسانمی ٹرم

en: Path
ur: پاتھ

en: User
ur: صارف

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Front page
ur: سرورق

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
