Varbase SEO (8.x-6.10) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Path
cy: Llwybr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page
cy: Tudalen

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Global
cy: Eang

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
