Varbase SEO (8.x-6.10) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Language
ka: ენა

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Global
ka: გლობალური

en: - All -
ka: - ყველა -
