Varbase SEO (8.x-6.11) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Path
fi: Polku

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Count
fi: Laskuri

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Front page
fi: Etusivu

en: Global
fi: Yleinen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Last accessed
fi: Viimeksi käytetty

en: Fix 404 pages
fi: Korjaa 404-sivut

en: Master
fi: Isäntä
