Varbase SEO (8.x-6.12) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Taxonomy term
hi: वर्गीकरण परिभाषा

en: Path
hi: मार्ग

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Count
hi: गुणांक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
