Varbase SEO (8.x-6.13) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
