Varbase SEO (8.x-6.14) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Count
gl: Contar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
