Varbase SEO (8.x-6.16) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
