Varbase SEO (8.x-6.16) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: Path
ta: பாதை

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
