Varbase SEO (8.x-6.17) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: « First
ne: « पहिलो
