Varbase SEO (8.x-6.19) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Language
mg: Teny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Front page
mg: Pejy voalohany
