Varbase SEO (8.x-6.19) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Language
ps: ژبه

en: Path
ps: يونلور

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Count
ps: شمیر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: - All -
ps: - ټول -
