Varbase SEO (8.x-6.19) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Language
sv: Språk

en: Reset
sv: Återställ

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Path
sv: Sökväg

en: User
sv: Användare

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Count
sv: Antal

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Front page
sv: Startsida

en: Global
sv: Globalt

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Last accessed
sv: Senaste åtkomst

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
