Varbase SEO (8.x-6.9) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Path
az: Yol

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Global
az: Qlobal

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
